Niosący Światło

 
Status związku: w wolnym związku
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: waga
Urodziny: 10-20
Rejestracja: 2021-02-21
Nie jest łatwo być najlepszym w byciu najgorszym.
Punkty63Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 137

Uwielbiam ten język )


Weekend.


Wtorek!

Urodzeni we Wtorek!Patronem osób urodzonych w tym dniu jest Czerwona Planeta - Mars.

Cechy pozytywne

Osoby urodzone we wtorek cechuje ogromna siła, odwaga i stanowczość. Posiadają one niespożytą energię, którą wykorzystują zazwyczaj podczas realizacji swoich celów. To niebywale inteligentne i bardzo pewne siebie osoby, potrafiące z determinacją pokonywać wszelkie przeszkody. Lubią jasne sytuacje, nie znoszą wszelkich krętactw i niedomówień.

Cechy negatywne

Potrafią być agresywne, zwłaszcza wówczas, gdy coś nie idzie po ich myśli, dodatkowo należą do gwałtownych i nieobliczalnych osób, w dodatku żądnych władzy. Czasami ich ciemna strona osobowości daje o sobie znać, zwłaszcza podczas "dziwnych" zjawisk atmosferycznych, wówczas Wtorki zaczynają zachowywać się irracjonalnie, wyzwalając w sobie destrukcyjne siły. Ich dążenie do celu za wszelką cenę często powoduje, że osoby urodzone we wtorek czują się zmęczone i rozczarowane brakiem efektów. Powinny wówczas wykazać więcej rozsądku i nie podejmować nadmiernego ryzyka. Korzystniej dla nich będzie przeanalizowanie danej sytuacji i sprawdzenie, czy rzeczywiście warto podjąć wyzwanie, czy może lepiej sobie odpuścić. Dzięki takiej analizie mogą uniknąć wielu przeszkód i nieprzyjemności, i faktycznie osiągnąć upragniony sukces.

Kurczę nie dość że wtorek to jeszcze październik )

Marzanna (16 października – 8 listopada)Najsilniejsze osobowości słowiańskiego horoskopu. Nadzwyczaj cierpliwi, zdyscyplinowani i uparci. Rzadko się denerwują czy niepokoją - wiedzą, że prędzej czy później i tak dopną swego. Charakterystyczna dla nich bezkompromisowość może przerodzić się w brak litości, a nawet mściwość. Powinni zająć się medycyną, uzdrawianiem, zwłaszcza chirurgią lub anestezjologią, w czym pomagać im będą ich żelazne nerwy i stoicyzm. Miłość to dla nich forma walki, nawet w przyjaźni nie potrafią całkiem zapomnieć o konkurencji. Starają się kontrolować emocje otaczających ich ludzi równie mocno, jak własne, co czyni z nich niezłych manipulatorów.
No i wszystko jasne!!Teraz wiem dlaczego tak się źle czuję w tych pozbawionych wrażeń czasach )


hahah konfidenci )

No cóż tyle waszego)Dziękuje wszystkim osobom które miały takie same zdanie o sytuacji na GD )Nie sądziłem że będzie aż tylu graczy którzy dodadzą mi więcej wiary )Dla tych miłych osób fajna piosenka która strasznie weszła mi w głowę może to przez połączenie muzyki i obrazu tak idealnie dobranych że czuć chemię w powietrzu )No cóż no to lecimy z tym koksem )


P.S
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
To dla kuzynki i jej przydupasa oraz im podobnym )


Słońce także nocą!

Nawet po nieudanym całym zeszłym tygodniu przychodzi taki dzień jak dzisiaj że los sprzyja mi pod każdym względem.Dziwny jest to dzień kiedy człowiek nic się nie stara ,a wszystko samo wychodzi i nawet nie ważne jest to że popełnia się jakiś maleńki błąd!Co uważam osobiście za niedopuszczalne i irytujące!Strasznie nie lubię popełniać błędów chociaż jestem tylko człowiekiem(prawdopodobnie)!No cóż jak to powiadają ,,Co ma wisieć nie utonie, a karma to suka'' więc płynę jak zawsze pod prąd wbrew logice tylko po to aby sprawdzić co będzie dalej no i nie być taki jak reszta która idzie na łatwiznę lub korzysta z rad i pomocy innych osób.Teraz szybko do osoby od prezentu anonimowego ,,siema'' no cóż mogę napisać?Siema )No to tyle na dzisiaj powoli trzeba zbierać się do pracy więc nie męczę swą osobą tutejszego towarzystwa już dzisiaj do usłyszenia niebawem.